CZ - EN - DE - FR - ES

NOVINKY

Nové www stránky

Dne 9. 9. 2010 byly spuštěny naše nové www stránky.
 

O nás

Firma VAMOS MORAVIA s.r.o vznikla v roce 2006 a jejím hlavním oborem činnosti je mezinárodní doprava, logistika a spedice v rámci zemí Evropské unie.


Specializujeme se na přepravy zboží v oblasti západní, střední a jižní Evropy. Jedná se převážně o přepravy z Francie, Německa, Itálie, zemí Beneluxu a Španělska do České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska a Rakouska. Mimo tyto nejčastější destinace jsme ale schopni zajistit i přepravu nákladů a vytížení vozidel z oblastí Velké Británie, Švýcarska, Dánska, Norska a Švédska. Také zabezpečujeme exporty z České republiky a Slovenska do zemí EU i vnitrostátní přepravu.

Zajišťujeme jak přepravy celovozových nákladů, tak i přepravy menších zásilek, včetně dokládek za velmi výhodné ceny. Na přání zákazníka jsme schopni zabezpečit přepravy speciálními nádstavbami typu frigo, mulda apod. i přepravy nadměrných a nebezpečných nákladů, případně proclení zboží či jeho uložení v některém logistickém centru.

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s prací v mezinárodní dopravě a hovoří plynně francouzsky, anglicky, německy, španělsky a italsky.

Naší prioritou je včasné a bezpečné doručení zásilek a informační servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.